AÇIKLAMA:

TSE Kritere Uygunluk Belgesi’ne (TSEK) sahip ve CE direktiflerine uygun olarak üretilen hidroforlarımız, dikey milli, çok kademeli ve kaplinli tip pompalardan gruplandırılmıştır.

Pompa emme ve basma gövdesi GG-25 döküm, çark ve difüzör NORYL, pompa mili X20Cr13 paslanmaz çelik, pompa gövdesi AISI 304 paslanmaz çeliktir. Çok pompalı hidroforlarda emme ve basma kollektörleri daldırma galvaniz ile kaplanmış çelik malzemedendir. Trifaze şebekeye uygundur.

2900 dev/dak aralığındaki motorlar ile akuple edilebilirler. Elektrik motorları IEC-B14 / V1 norm motor olup izolasyon sınıfı F, koruma sınıfı IP 55, verimlilik sınıfları IE2 ve IE3 tür.

Sıcaklığı maksimum 70 °C kadar, partikül içermeyen ve viskoz olmayan akışkanlarda kullanılabilirler. Sızdırmazlık mekanik salmastra ile sağlanmıştır.

Otomatik test sistemi ve sesli-ışıklı alarm ile yangın hidroforu haline gelmiştir. Otomatik test sistemi belirli aralıklarla hidroforu devreye sokarak sistemde sorun olup olmadığını kontrol eder. Eğer sistemde bir sorun varsa sesli olarak ikaz verir. Ayrıca yangın hidroforlarında selenoid vana bulunmaktadır. Test için hidrofor otomatik olarak çalışmaya başlayınca selenoid vana açılır. Selenoid vananın açılması ile ortaya çıkan suyun bir hat yardımı ile depoya iletilmesi tavsiye edilir.

AÇIKLAMA:

TSE Kritere Uygunluk Belgesi’ne (TSEK) sahip ve CE direktiflerine uygun olarak üretilen döküm gövdeli hidroforlar, dikey milli, çok kademeli ve kaplinli tip pompalardan gruplandırılmıştır.

Pompa gövdesi ve çark GG-25 döküm, pompa mili X20Cr13 paslanmaz çeliktir. Çok pompalı hidroforlarda emme ve basma kollektörleri daldırma galvaniz ile kaplanmış çelik malzemedendir. İsteğe bağlı olarak çark, bronz veya AISI 304 paslanmaz çelik olarak üretilebilir. Trifaze şebekeye uygundur.

2900 dev/dak aralığındaki motorlar ile akuple edilebilirler. Elektrik motorları IEC-B14 / V1 norm motor olup izolasyon sınıfı F, koruma sınıfı IP 55, verimlilik sınıfları IE2 ve IE3 tür.

Özellikle yer problemi olan uygulamalarda uygun kapasitedeki hidroforlar otomatik test sistemi ve sesli-ışıklı alarm ile yangın hidroforu haline dönüştürülmüştür. Otomatik test sistemi belirli aralıklarla hidroforu devreye sokarak sistemde sorun olup olmadığını kontrol eder. Eğer sistemde bir sorun varsa sesli olarak ikaz verir. Ayrıca yangın hidroforlarında selenoid vana bulunmaktadır. Test için hidrofor otomatik olarak çalışmaya başlayınca selenoid vana açılır. Selenoid vananın açılması ile ortaya çıkan suyun bir hat yardımı ile depoya iletilmesi tavsiye edilir.