ALF ENERGY ile ilgili talepleriniz ve teknik destek ihtiyaçlarınız için 0216 409 10 06 no’lu telefonu arayarak servis yetkilisi ile görüşebilirsiniz.

Mesai saatleri dışındaki acil durumlarda ise 0553 827 20 23 no’lu telefonumuzu arayabilirsiniz.

ALF ENERGY servis işlemleri için Türkiye çapında 120 servis ile hızlı ve çözüm odaklı hizmet sağlamayı amaç edinmiştir.

Satış sonrası hizmetlerde iddialı olmamızın sebebi güçlü organizasyon yapısı ile müşteri & yetkili servislerden gelen tüm bilgilerin kayıt alınması, geçmişe yönelik yapılan işlemler ile beraber güncellenmesi ve sonuç odaklı düşüncemizdir. Bu işleyiş sayesinde merkezimize gelen her türlü talep üstün şekilde koordine edilir. Konusunda uzman personelimiz bu işleyişin başındadır ve her adım takip edilerek gerekli tedbirler alınır.

ALF ENERGY, ürünlerinde kendi tasarlayıp üretimini yapmış olduğu yarı mamülleri kullanmayı tercih etmektedir.

ALF ENERGY, ürünlerini tasarlayıp üretirken dikkat ettiği en büyük etken ise kalitedir. Bu noktada ki kalite, hem malzeme hem de tasarımı içermektedir.

Bu nedenle ister ürün olsun, ister yedek parça; firmamız, ALF ENERGY markası ile çıkan her parçanın aynı üstün kalitede olduğunu taahhüt etmektedir.

Fabrikamızda hem üretim hem de yedek parça için üretici olmamız sebebi ile her daim stok bulunmaktadır. Hem de bekleme süresi olmadan.

ALF ENERGY markası ile kullanılan ürünlerin, bağlı olduğu HVAC ve kullanım suyu sağlama sisteminde, gerekli kontrollerinin yapılarak çevre ve çalışma koşullarının uygunluğunun saptanması, her türlü ayarların yapılarak ilk çalıştırılmasının sağlanması, işlevini düzgün bir şekilde yerine getirdiğinin görülmesi firmamız personeli ve/veya firmamız tarafından yetkilendirilmiş bir kuruluşun personeli tarafından yapılmaktadır.

ALF ENERGY markası ile satılan tüm panolu (frekans kontrollü ve/veya klasik) ürünlerin işletmeye alma hizmeti müşterilerimiz için ücretsizdir.

Bu noktada fabrikadan çıkmadan önce her bir ürünün mutlaka test edilmesi (Test oranı %100 dür.) ve talep edilen değerlere ayarlarının yapılmış olması sahadaki işletmeye alma operasyonlarımızı kısaltmakta ve sorunsuz hale getirmektedir.

ALF ENERGY markası ile daha iyi hizmet sunabilmek için Türkiye çapında 120 adet yetkili servis noktası belirlenmiştir. Bu servisler gerekli eğitimleri almaktadır. Bu sayede müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyeye çıkacağına inancımız tamdır.

Güncel Servis Listesi İçin Tıklayınız

Devreye Alma Formu Listesi yakında eklenecektir.